Podmínky doručení

Možnosti dopravy

Osobní odběr

Osobní odběr MaxiHobby

Objednávku je možné vyzvednout za předpokladu, že objednané zboží je skladem a máte vytvořenou objednávku v našem eshopu. V ostatních případech vás budeme informovat. Objednávky lze vyzvednout během pracovní doby po telefonické dohodě. Máme pouze výdejní místo, nikoli kamennou prodejnu. (více zde)

Adresa výdejního skladu: MaxiHobby - Dům, Dílna, Zahrada, Wagnerova 832, Tišnov 66601

Adresa výdejního místa: MaxiHobby - Dům, Dílna, Zahrada, Na Brněnce 1590/38, Ivančice 66491

Za osobní odběr na výdejně si neúčtujeme žádný poplatek.

GLS - kurýrní přeprava

GLS-kurýrní přeprava

Zboží doručováno přepravní službou GLS – FlexDeliveryServices

Poštovné při platbě bankovním převodem, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši 145,- Kč u přepravní společnosti GLS pro Českou republiku.

Poštovné při platbě na dobírku, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši 160,- Kč u přepravní společnosti GLS pro Českou republiku.

Pokud nebude objednávající zastižen, obdrží telefonicky, nebo sms zprávou oznámení o doručení zásilky. Zásilku si může vyzvednout na uvedeném depu nebo požádat o opětovné doručení.

Česká pošta - nadměrná přeprava

Česká pošta

Zboží doručováno přepravní službou Česká pošta – NADMĚRNÉ BALÍKY

Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši 250,- Kč u přepravní společností Česká pošta.

POZOR! Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li porušena ochranná páska, neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu reklamace@maxihobby.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat e-mailem, nebo poštou MaxiHobby. Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky nezbavuje Kupujícího práva věc reklamovat, dává však MaxiHobby možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.

Zásilka je doručována společností GLS a proto nelze ovlivnit doručovací dobu, která je zcela závislá na podmínkách společnosti.

Prosíme zkontrolujte zásilku ještě před potvrzením převzetí! Zabráníte tak komplikacím v případě reklamace. Žádáme o pečlivou kontrolu obalu, případné výhrady poznamenejte do škodového zápisu u řidiče!

Pokud si poškození všimnete až po převzetí zásilky. Pořiďte fotografie celé zásilky včetně detailu na štítek, poškození zboží, uložení a případně dalších viditelných závad.

O odeslání zásilky je zákazník informován e-mailem, telefonicky nebo sms.

 

Nenašli jste to, co hledáte? Napište nám, nebo zavolejte 722 646227